Ana Sayfa MOBİL UYGULAMA

http://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2018/04/app-design.jpg

Mobil
Uygulama

Gelişen teknolojik gelişmeler, günümüzün ardan rekabet koşulları, mobil kullanımının yaygınlaşması ve bunun sonucu olarak Mobil uygulamaların önemini ortaya çıkarmıştır. Artık kullanıcılar için yanı başındaki bilgisayarını açmak yerine internette bakmak istediği içeriği telefon ve tabletinden hızlı bir şekilde ulaşmak daha kolay olmaktır. Mobil cihazların çeşitliği, her an kullanıcıların elinin altında olması ve aynı zamanda internet data transfer hızlarının gün geçtikçe artması, internetin Mobil dünyaya doğru akmasına neden oluyor. Kısacası teknoloji artık cebimize girmiş durumda. Evogens mobil uygulama geliştirme ekibi, ister android, ister ios platformu için native uygulamalar geliştirmektedir.

Market standartlarına uygun arayüzler

Özellikle ufak ekranlarda okunamayan yazılar, sağa sola kaymış buttonlar ve imagelar kullanıcıyı sıkmakta, gün geçtikçe bilinçlenen internet kullanıcılarının direk olarak uygulamanızın kalitesiz olduğu düşüncesine kapılmalarını sağlamaktadır. Şunu unutmamak gerekir ki kaybedilen bir kullanıcıyı geri kazanmak, uygulamanıza yeni kullanıcılar çekmekten daha zordur. Uygulamanıza giren her kullanıcıya önem göstermek, uygulamada harcanan zamanı uzatmak aynı zamanda ziyaretçinin uygulamayı alışkanlık haline getirmesini sağlamak istiyorsanız, Android ve ios platformlarının arayüz tasarımlarına getirdiği bir takım kurallara uymak kaçınılmaz olmaktadır.

hybrid veya native uygulamalar

Evogens Yazılım olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda, hybrit veya native uygulama projelerinizi hayata geçiriyoruz.

Dilerseniz kontrol panelinizi mobil uyumlu hale getirerek, sitenizi tablet ve telefonlardan yönetmenizi sağlıyoruz. Böylelikle bilgisayar başında olmadığınız her anda, internetinizin çektiği her noktada sitenize içerik girebilir, içeriklerinizi güncelleyebilir, siparişlerinizi takip edebilir ve ziyaretçilerinizden gelen mesaj ve yorumları okuyabilirsiniz.

Sizlere bir telefon kadar yakınız. Bize hemen ulaşın.

http://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2018/04/arayuz-tasarimi.jpg