Ana Sayfa ÖZEL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Özel Yazılım
Çözümleri

Evogens Yazılım olarak, profesyonel ve kurumsal web tasarımlarının yanı sıra özel yazılım çözümleri ile de hizmet vermekteyiz. Firmalara yönelik hazır paket yazılım çözümleri ve özel yazılım ihtiyaçları için uzman bir ekibe sahibiz. Tamamen nesne tabanlı, ASP.NET, Windows Form uygulamaları, PHP web tabanlı uygulamalar geliştirmekteyiz. Çalıştığımız projenin her aşamasında enerjimizi müşterilerimiz ve son kullanıcılarla yüz yüze görüşmelere ayırarak aldığımız geri dönüşler sayesinde yazılımları daha hızlı, daha verimli şekilde zamanında teslim ederiz.

Özel yazılım hizmetlerimizin tamamı müşterilerimiz ile ortak bir çalışma ile sürdürülür. Firmaların isteklerine göre yazılım geliştirmeden önce detaylı bir analiz çalışması yaparız. Özel istek ve hedeflerinizi dinler, tespitlerde bulunuruz. Deneyimli yazılım ekibimizin analizleri sonunda ortaya çıkan ihtiyaçlar ile en uygun iş planını oluştururuz. Görsel tasarım aşamasından sonra ise kurumsal ihtiyaç ve standartlara en uygun yazılım diliyle geliştirilen özel yazılımlar, uzun ve titiz bir test sürecinin ardından sorunsuz şekilde şirketlerin kullanımına sunulur. Yayına alınıp kullanıma sunulan projelerin eğitimleri firmamız tarafından verilir.

Kurumsal Web Siteleri
Masaüstü yazılımları
Bayi ağı otomasyonları
E-Ticaret siteleri
Saha Otomasyon Uygulamaları
Tedarik/Stok Yönetim Uygulamaları
ERP entegrasyonları
Telemetri uygulamalar
İçerik Yönetim sistemleri
Üretim, Depo, Saha otomasyon sistemleri
Eğitim Yazılımları
Özel yazılımlar
Neden özel yazılma
ihtiyaç duyarsınız?

Tüm bu saydığımız nedenler Yazılımı her geçen gün, şirketlerin ticari hayatlarındaki en önemli faktörlerden biri yapmış durumdadır. Operasyonel süreçlerin dışarıda bırakılarak kullanılan paket programlar, firmaların büyümelerine paralel bir büyüme gerçekleştiremediği ve kapsam olarak ihtiyaçları karşılayacak çözümler sunamadığı için departmanlar arasında ciddi sıkıntılar oluşturmaya başlar. Bu tarz durumlarda satın alınmış paket program üzerine yeni eklentiler ile geliştirmeler yapılmaya çalışılır. Paket program satıcı firmaları, bu tip eklentiler için ekstra danışmanlık ve yazılım maliyetleri çıkartabilir. Sonuç olarak proje için ödediğiniz bedeller ve harcadığınız zaman ile ciddi kayıplar yaşarsınız ve iş süreçleriniz aksar. İşin sonunda yine ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamayan, parça parça hazırlanmış bir sistemle kalırsınız. Evogens Yazılım, paket programlar ve daha sonradan gereksinim duyacağınız ekstra eklenti maliyetlerinizi en aza indirir. Sizlere yazılımlara başlamadan önce sunduğumuz detaylı raporlarda, tüm maliyetleri hazırlar ve süreç ilerledikçe yeni maliyetler çıkarmayız.

  • Tam olarak ihtiyaçlarınıza yönelik olduğu için firma verimizi arttırır.
  • Bağımsız platformlara göre geliştirilebilir, böylece istediğiniz işletim sisteminde kullanabilirsiniz.
  • Özel ara yüz tasarımı ile hızlı ve güvenli bir kullanım sağlar.
  • Gereksinim duyabileceğiniz diğer sistemlere entegrasyonları yapılabilir.
  • Özel raporlama teknolojileri ile talep ettiğiniz her türlü raporu programdan alabilirsiniz.
  • Muhasebe, finans, insan kaynakları gibi departmanlar da kullanılan paket yazılımlardaki aksaklıklarla karşılaşmazsınız.
  • Şirketinizin operasyonel süreçlerini daha rahat ve hızlı gerçekleştirmiş olursunuz.
  • Paket uygulamaların karşılamadığı ihtiyaçlardan ve zaman kayıplarından dolayı oluşan ekstra maliyetlerinden kurtulursunuz.
https://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2018/04/yazilim-gelistirmeler.jpg

Özel yazılım çözümleri arayan firmaların karşılaştığı en büyük problem deneyimsiz yazılım firmaları ile çalışmak ve süreç esnasında yaşadıkları iletişim problemidir. Yazılımı talep eden firma, isteklerini tam olarak yazılım firmasına aktaramaz, yazılım firmaları ise iş alma heyecanı ile yazılım maliyetlerini yanlış belirler. Doğru analiz yapılmadan ve gerekli sözleşmeler imzalanmadan başlatılan projelerde çoğunlukla zararlı çıkan taraf yazılımı talep eden firmadır. Evogens Yazılım olarak yaptığımız tüm işlerde siz değerli müşterilerimiz ile aramızda sözleşme imzalayarak başlıyor, istediğiniz tüm detayları sözleşmede belirtiği gibi yerine getiriyoruz. Böylelikle alacağınız hizmeti, ödediğiniz ücretleri yasal güvence altına almış oluyoruz.

Başladığımız her proje bizim için özeldir. Yazılım ve bilişim sektöründeki farkımızı bilgi birikimimiz ve hizmet kalitemizle ortaya çıkarmayı en büyük hedefimiz.