Ana Sayfa E-TİCARET YAZILIMLARI

https://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2018/04/e-ticaret-yazilimlari2.jpg

E-Ticaret
Yazılımları

Günümüz teknolojik gelişmeleri, cep telefonları akıllı cihazların kullanımının artması ve internetin her an elimizin altında olması alışveriş sektörüne de olumlu yansıdı, bunun sonucu olarak elektronik ticaretin gelişimine neden oldu. Her gün birbiri ardına açılan e-ticaret siteleri pazarın büyümesine ve bu pastadan pay alma savaşını doğurdu. Sizde E-ticaret dünyasında yerinizi almak ve kalıcı bir marka haline gelmek istiyorsanız EVOGENS E-Ticaret Yazılımları ile sektöre adımınızı atın. Geliştirdiğimiz SanalPos uyumlu sistemler ile kolayca ödeme alın, satış yapın ve firmanızı geniş kitlelere duyurun.

İnternetin ilk zamanlarında kullanıcılar tarafından şüphe ile bakılan online alışveriş günümüzde trend haline geldi. İnternet kullanıcılarının ön yargılarının yavaş yavaş yıkılması, saç tokasından, kıyafete, yiyecek ve içeceklerden, elektronik cihazlara kadar satın alınabilecek her ürün ve hizmetin online olarak satılmasına neden olmaktadır. Kullanıcılar almak istedikleri ürünleri, internet ortamında daha kolay bulabilmekte, fiyat karşılaştırması yapabilmekte ve ürünler ile ilgili yorumları okuyarak fikir edinebilmektedir. Evogens Yazılım sunduğu e-ticaret çözümleri ile online mağazanızı oluşturuyor, gelişmiş Seo uyumlu e-ticaret alt yapısı ile ürünleriniz doğru hedef kitlesine ulaşmasını sağlıyoruz.

Neden e-Ticaret’e geçmelisiniz?

Milyarlarca dolar hacimlere ulaşmış, e-ticaret sektöründe ürün ve hizmetlerini potansiyel müşterilerine daha kolay ve hızlı ulaştırdığınızı hayal edin? E-ticaret ile artık bu mümkün. İster tek bir ürününüz olsun isterse yüzlerce üründen yelpazeniz, kurumsal e-ticaret siteniz ile kolayca ürünlerinizi sergileyin, sipariş alın ve satış yapın.

 • Ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere sunun
 • Yeni pazar ve müşterilere ulaşın
 • Markanızın yurt dışına açılmasını sağlayın
 • Mevcut müşterilerinize sürekli alışveriş yapma imkânı sunun
 • Local bir mağazanız olmasına gerek kalmadan, mağaza kirası, elektrik, su, temizlik ve çalışan masraflarından kurtulun
 • E-Ticaret sitelerine sunulan vergi avantajlarından yararlanın
 • Tüm bu saydığımız avantajlar, giderlerinizi azaltacak ve kar oranınızı yükseltecektir.

Tüm Ülkeye Hizmet Verin!

Firmanız “e-ticarete geçmeli miyim?” diye düşünürken, her gün yeni e-ticaret siteleri açılıyor ve pazarda yerini alıyor. Bu sitelerin birçoğunun rakibiniz olduğunu unutmayın! Google gibi arama motorları aynı kategoride yapılan aramalarda her zaman önce açılan siteleri üst sıralara taşımaktadır. Siz firmanızı e-ticarete geçmek konusunda karar veremezken, rakipleriniz üst sıralardaki yerlerini alarak tüm Türkiye’ye hizmet vermeye ve büyümeye devam ediyor.

Firmanıza Özel E-Ticaret Yazılımı İle Farkınızı Gösterin!

Hazır e-ticaret yazılımları, birbirinin neredeyse kopyası olan tasarımlar ihtiyaçlarınızı karşılamayabilir. Evogens Yazılım, firmanıza özel olarak geliştirdiği e-ticaret yazılımı ile rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlıyor! Tamamen ihtiyaçlarınıza göre kodlanmış e-ticaret yazılımınız ile ;

 • Ürün tedarik süreçlerinizi yönetebilir
 • Muhasebe işlerinizi kolaylaştırabilir
 • Kolay stok takibi yapabilir
 • Müşteri ilişkilerinizi kontrol edebilir
 • Hedef kitlenizi daha yakından tanıyarak, müşterilerinize farklı ürünler sunabilirsiniz.
 • Tüm bu işlemleri, gelişmiş kontrol panelinizden yöneterek, çalışan maliyetlerini düşürür ve sitenizin tam hakimi olursunuz.
https://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2018/04/e-ticaret-yazilimlari-evoticaret.png

Hedef Kitlenizi Tanıyın!

Doğru pazarlama stratejileri oluşturmak, müşterilerinizi doğru analiz etmekten geçer. Hangi müşterinin, hangi ürünlere ilgi duyduğunu ya da bir ürünü satın alan müşterilerin başka hangi ürünleri de satın aldığını bilmek, e-ticarette en önemli konulardan biridir. Evogens e-ticaret yazılımlarının gelişmiş kontrol paneli, müşterilerinizin site içi gezinmeleri, sitede kaldıkları süreleri gibi istatistikleri sizler için raporlar.

Ayrıca alanında uzman grafik ekibimiz ile, e-ticaret sitenizde ihtiyacınız olan, kurumsal kimlik tasarımı, logo, slogan ve reklamların hazırlanması, banner ve slide tasarımları, ürün ve hizmetlerin grafik çalışmaları gibi konularda da destek vermekteyiz.

Hemen bize ulaşın ve ihtiyacınız olan özel e-ticaret yazılımını beraber hazırlayalım.