Ana Sayfa WEB TABANLI YAZILIMLAR

Web Tabanlı
Yazılımlar

Web tabanlı yazılımlar, internete bağlı bir web sunucu üzerinde çalışan, internet kullanıcılarının tarayıcı aracılığı ile erişebildiği programlardır. İnternet sitelerinin temelini web tabanlı yazılımlar oluşturmakta aslında her web sitesi aynı zamanda bir web tabanlı yazılım olarak düşünülmelidir. Bu tür yazılımların en büyük avantajı internetin olduğu her ortamda, ister mobil ister masaüstü bilgisayarlarınızdan erişilebilir ve takip edilebilir olmasıdır.

Evogens Yazılım, internet ortamında çalışan web tabanlı yazılımlar üretmektedir. Uzman yazılım ve proje ekibimiz ile sektörel yazılım taleplerinize profesyonel çözümler üretiyoruz. Yazılım isteklerinizi doğru şekilde analiz ederek, işlevsel ve sizlere uygun maliyetlerde projelerinizi hayata geçirmekteyiz.

Evogens Web Tabanlı Yazılım Çözümleri

Kurumsal İçerik yönetim sistemleri: Büyük miktarlarda doküman, bilgi ve önemli evrakların kayıt altına alınması takibi, web sitesi içerikleri, dijital medya içerikleri ve e-postaların yönetimi konuları içerir. Kurum içinde kâğıt kullanımını azalmak, süreç verimliğini arttırmak, müşteri iletişimini geliştirmek gibi faydalar sağlar.

E-Ticaret sistemleri
Firmanıza özel tamamen özgün ve seo alt yapısına uygun olarak hazırladığımız e-ticaret siteleriniz ile ürün ve hizmetlerinizin satışını yapın.
Online ürün takip, satış ve stok sistemleri
Firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm ürün takibi, satış, kargolama stok yönetimi işlemlerini online olarak yapmanıza olanak sağlıyoruz.
Bayi sipariş ve ön muhasebe yazılımları
Satış operasyonlarınızdan tedarik süreçlerinize kadar her türlü detayı takip edebilir ve muhasebe işlerini kolayca raporlayabilirsiniz.
Online tur rezervasyon yazılımları
Acentalarınızı, otel odası satışı, tur ve rezervasyon işlerinizi online olarak yönetebilirsiniz.
Online yemek sipariş yazılımları
Restoran ve kafeleriniz için online yemek yazılımı sistemimiz ile müşterilerinizden sipariş alabilirsiniz.
Oto galeri / oto kiralama / servis ve bakım takip sistemleri
Oto kiralama, galeri ve servisinizi internet ortamından yönetin.
Haber sitesi portal yazılımları, kişisel bloklar
Haber scripti ihtiyaçlarınıza, portal yazılımlarınıza veya kişisel bloglarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz.
Nakliye takip yazılımları
Nakliye siteleriniz için kolayca sipariş alabileceğiniz uygun çözümler sunuyoruz.
Mobil uygulamalar
Her türlü platforma uygun mobil uygulama ve oyunlar tasarlamaktayız.
Eğitim otomasyonları
Özel okul, kurs, anaokulu, kreş, lise ve üniversitelerde ihtiyacınız olan tüm öğrenci kayıt, sınav, eğitim programı işlemlerini gerçekleştirin.
Çeşitli web sitelerine entegrasyonlar
İhtiyaçlarınız doğrultusunda e-ticaret sitelerinize online ödeme sitemleri entegrasyonları, her türlü web api entegrasyonunuzu sağlıyoruz.
Özel yazılımlar
İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel yazılımlar sağlıyoruz.
Web tabanlı yazılımlar ile firmanızın gücüne güç katın!

Geliştirdiğimiz web yazılımlar ile dünyanın neresinde olursanız olun tüm verilerinize ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınıza özel bir program kurulmasına ve hatta bilgisayarın size ait olmasına bile gerek yoktur. İster siz ister çalışanlarınız tüm sisteminize web browserlar vasıtasıyla ulaşabilir. Yazılımı kullanmak için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısıdır. Platform esnekliği ile her işletim sisteminde (Windows, MacOSX, Linux vs.) sorunsuz çalışır. Çoklu kullanıcı desteği ile birden fazla kullanıcı tarafından kullanılabilir aynı zamanda kullanıcılar arası yetkilendirme yapılabilir. Böylelikle firma içinde görev dağılımına göre sistemin belirli kısımları tüm kullanıcılara kısıtlanmış olur. İsteğe bağlı olarak Android ve IOS işletim sistemli mobil cihazların tümünden bağlanıp sisteminizi yönetebilirsiniz.

0123456789001234567890
012345678900123456789001234567890
0123456789001234567890
Sistem güvenliğinizi esas alıyoruz!

Yaptığımız tüm çalışmalarda, verilerinizin güvenliğine önem veriyor sitemlerinizi bu hususlara göre oluşturuyoruz. Web yazılımlarınızı sürekli güncel tutuyor, aynı zamanda anlık yedeklemesini yaparak, teknolojinin en son olanaklarıyla donanmış son derece güvenli veri merkezlerindeki kurumsal sunucularda saklıyoruz.

Teknik konularla uğraşma derdine son!

Sunduğumuz uygun fiyat avantajları ile kurulum, sunucu ve bakım maliyetlerinden sizi tamamen kurtarıyoruz. Bulut tabanlı çözümlerimiz ile verilerinizin daha güvende olmasını sağlıyoruz. Yedeklerinizin yedeklerini tutarak veri kaybını sıfıra indiriyoruz. Sizlere teknik konularla uğraşmadan sadece işinize odaklanma fırsatını sunuyoruz.

Evogens’in size sağladığı uygun fiyatlardan avantajlarından yararlanın!

Binlerce dolarlık yazılım ücretleri ödemenize gerek olmadan firmanız için en iyi web tabanlı yazılıma sahil olun. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.