Ana Sayfa ÖZEL PORTAL YAZILIMLAR

https://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2018/04/ozel-portal-yazilimlari.jpg

Özel Portal
Yazılımlar

Portallar, belirli bir konu ya da aynı ortak ilgili alanlarındaki insanları bir araya getirmek için kurulmuş internet sitelerinin genel adıdır. İnternet tabanlı web portallar amatör hobi amaçlı kurulabileceği gibi kurumsal alanlarda da yaygın olarak kullanılır. Evogens Yazılım hizmetleri, Web tasarım, kurumsal site tasarımı, e-ticaret yazılımları hizmetlerimizin yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz Özel Portal Yazılımları içinde çözümler üretmektedir.

Portal Yazılımlarında asıl amaç, konuya uygun tasarım ile birlikte maksimum kullanıcı potansiyeline ulaşmaktır. Arama motorlarında belirli konuları arayan internet kullanıcılarını tek çatı altında toplamak, onların siteyi alışkanlık haline getirmelerini sağlamak birinci önceliktir. Özel portal yazılımlarının dikkatli bir şekilde kodlanması, arama motoru dostu linklemeler portalın popüler hale gelmesinde etkin rol oynar. Evogens Yazılım, özel portal yazılımlarında kullandığı seo teknikleri ile web portalınızın maksimum ziyaretçi çekmesini sağlar.

İhtiyaçlarınıza özel çözümler

Özensiz hazırlanmış portal yazılımları, içerik ve kullanıcı sayılarının günden güne artması ile performans sorunları ile karşınıza çıkabilir. Hazır portal yazılımları, sistemleri gereği bu tip performans artışı gerektiren durumlarda yeterli gelemiyor. İçerikleriniz için sarf ettiğiniz zaman, yaptığınız reklam çalışmaları veya sitenizi geliştirmek için harcadığınız tüm ücretlerin, özensiz hazırlanmış yazılımlar ile çıkabilecek sorunlarla heba olmasını ister misiniz? Birçok girişimci ve kurum yazılımlarında bu önemi göstermeyerek daha ucuz olan hazır portal yazılımlarını tercih ediyor ve sonunda istemedikleri problemler ile karşılaşıyor. Site gelişiminin ardından yapılan köklü değişiklikler ise performans problemlerinizi çözdüğü gibi kullanıcı kitlenizin azalmasına ve bu süre zarfında site popülaritesinin azalmasına sebep olabilir. Emeklerinizin yazılımdan kaynaklanan problemler ile boşa gitmemesi için Evogens Yazılım olarak karşınıza çıkabilecek tüm problemleri hesaplıyor portal yazılımlarınızı son derece hassas ve dikkatli kodluyoruz. Kullandığımız yazılım ve veritabanı teknolojisi dışında taleplerinize uygun teknolojilerde de çözümler üretiyoruz.

Neler yaparız

  • Yöresel ya da ulusal haber portal yazılımları
  • Otomobil, emlak, gayrimenkul portal yazılımları
  • İkinci el satış, pazaryeri portalları
  • Bilgi, tanırım, eğitim, topluluk portalları
  • Kamu ve özel kurumlar için hazırlanmış portal yazılımları
  • Belediye, dernek ve sağlık kuruluş portalları
  • Tüm Sağlık, turizm, gezi, müzik, spor, eğlence, Kültür-sanat, Yatırım-finans portal yazılımları
  • E-ticaret siteleri
  • Belirli bir hobi kitlesine hitap eden özel portal yazılımları
https://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2018/04/dinamik-admin-panel.jpg

Dinamik ve Kullanıcı Dostu Yönetim Paneli

Portal yazılımlarında hızlı ve stabil çalışma, seo dostu mimari ve mobil uyum ne kadar önemli ise, portalınızı yönettiğiniz panelinizinde önemi bir hayli büyük. Yönetim panelinizde bulunan kullanıcı, üyelik ve yetkilendirme modülleri ile portalınızın hakimi artık sizsiniz. Bu modüller ile üyelerinizi yönetebilir, belirli üyelere moderatörlük adminlik gibi özellikler verebilir, üye ekleme, silme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. İçerikleriniz için sınırsız kategori ve alt kategori oluştururken milyonlarca içeriği, hızlı ve dinamik şekilde yönetebilirsiniz. Kolay kullanıma olanak tanıyan yönetim paneli ile fotoğraf, etkinlik gibi portal içeriklerinizi oluşturan bütün elementleri teknik elemana ihtiyaç duymadan kolaylıkla yönetebilirsiniz. Anketler oluşturarak sitenizi çeşitlendirebilir, gelişmiş e-mail modülü ile mail gönderebilir yeni içerikleriniz hakkında abonelerinizi bilgilendirmenin yanı sıra sitenizi tekrar ziyaret etmelerini sağlayabilirsiniz.

Ülkemizde milyon dolar cirolara ulaşmış büyük portalların, arka planında eşsiz mimari yazılımların big data yönetimlerinin bulunduğunu unutmayın. Portal yazılımı iyi bir ar-ge çalışması gerektiren, üzerinde zaman harcanması gereken ve alt yapısı çok güçlü olması gereken projelerdir. Tüm portal yazılım ihtiyaçlarınız için iletişime bizimle iletişime geçin.