Ana Sayfa MASAÜSTÜ YAZILIMLAR

https://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2018/04/masaustu-uygulamalari2.jpg

Masaüstü
Yazılımlar

Masaüstü yazılım uygulamaları, ihtiyaç duyduğu tüm depolama ve sistem gereksinimlerini Windows, MacOX veya Linux işletim sistemlerinden alan, isteğe bağlı olarak kapalı sistem olarak çalışabilen yazılım geliştirme uygulama türüdür. Son kullanıcının makinesi üzerinde çalış, ihtiyaç duymadığı sürece internete bağlanmak zorunda kalmaz. Binlerce veriyi güvenli şekilde depolayarak aynı zamanda yönetimini sağlar. Kullanıcı, yönetici ve yazılım geliştiriciye tam hâkimiyet vererek iş gücünü en aza indirir.

Evogens Yazılım olarak ister küçük işletmelerde isterse binlerce çalışanın bulunduğu kurumsal firmalarda iş akışını daha iyi yönetmenizi sağlayan, firma içi zamanı verimli kullanmanızı hedefleyen, çalışanlardan kaynaklana hataları en aza indiren ve size maddi kazanç sağlayan tüm Masaüstü yazılım çözümlerimizle yanınızdayız. İşletmelerinizin ihtiyaç duyduğunuz tüm yazılım hizmetlerini özenle kodluyor ve anlaşılabilir şekilde sizlere sunuyoruz.

Siz İsteyin Biz Çözüm Üretelim

Firma veya kurumunuzdan gelen istekleri, fizibilite çalışmaları yaparak planlıyor, firmanız için üreteceğimiz yazılımın büyüklüğü, erişilebilirliği, sistem gereksinimleri, zaman ve fiyat çalışmalarını yaparak sizlerin onayına sunuyoruz. Bu noktada teknik ihtiyaçlarınıza karar verirken, firmanız ile iletişim halinde olarak projenizi planlıyoruz. Mevcut sisteminizi analiz ederek, temel sorunlarınızı detaylandırıyoruz. Yazılımın tasarımında tamamen mutabakata varmadan plan aşamasından yazılımın üretim aşamasına geçmiyor ve bu konuda doğabilecek mağduriyetleri sıfıra indiriyoruz.

Firmanızın Verimliliği Arttıralım

Günümüz iş dünyasında işletmelerin en büyük problemlerinden biri çalışanların veya firma içi kullanılan kaynakların verimini geliştirememekten geçiyor. Rakiplerinden daha fazla zaman ve kaynak harcayan firmalar karlarını azaltarak küçülmeye gidiyorlar. Çalıştırdığınız sadece 1 elemanın, tüm gününü evrak işleri ile harcadığını düşünün? Birde aynı elemanın kullanacağı bir masaüstü programı ile tüm bu işleri sadece yarım saatte halledebileceğini? Sizce de firmanız için faydalı olmaz mıydı? Çalışanlarınızın hayatını kolaylaştıran bu tip yazılımlar, fiziksel iş gücü ile saatler alabilecek işleri çok daha performanslı olarak yapacak ve verimi en üst seviyeye taşıyacaktır.

Kodlama bizim işimiz

Planlama ve analizi tamamlanarak sizlere rapor halinde sunulan projeniz, onay alındıktan sonra uzman ve deneyimli yazılım ekibimiz tarafından kodlamaya dökülür. Projeniz uygun yazılım mimarileri ve güncel teknolojiler kullanılarak sistemli bir şekilde oluşturulur. Birçok yazılım firması müşteri isteklerini tam olarak kestirememekte, projeyi detaylı analiz edememekte ve müşterileri için hayati önem taşıyan proje bitim süresini yanlış verebilmektedir. Bunun sonucu olarak aylarca bitmeyen projeler, yazılım firması tarafından üretilen mazeretler, firmaları maddi sıkıntılara sokmaktadır. Zamanında yetiştirilmeyen projeler, yazılım firmalarının kodlama aşamasında yapacağı hataları arttırmasının yanı sıra, müşterilerin ise projeye bir an önce sahip olabilmeleri için bir takım hataları görmezden gelerek, projeyi teslim almalarına neden olur. Böyle bir durum ile karşılaşmak firmanızı hem zaman hem de maddi yönden olumsuz etkileyecektir.

Evogens Yazılım ekibimiz, isteklerinizi ve proje gereksinimlerini en iyi şekilde analiz ettiği ve raporlandığı için, planlı bir çalışma ile sizlere sunduğumuz proje bitim süresi kesinlikle aşılmaz. Kodlama tamamlandıktan hemen sonra projenizin en önemli kısmı olan test aşamasına geçilir. Bu aşamada kodlamada görülen hatalar tespit edilerek düzeltilir. Masaüstü yazılımınız, tüm kullanıcı senaryoları oluşturularak test edilir. Aynı zamanda performans yönünden incelenerek yazılımın en verimli şekilde çalışması sağlanır.

https://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2017/10/img_creative_13.jpg

Proje BitimindeDestek ve Bakım

Yazılım projelerinin en büyük sorunlarından biride firmaların, proje bitiminde yeterince destek alamamalarıdır. Birçok yazılım firması projeyi teslim edip ödemelerini aldıktan sonra proje desteği ve bakımı için ek ücretler talep etmektedir. Kodlama ve test aşaması tamamlandıktan sonra teslim ettiğimiz tüm projelerimizde doğabilecek ek sorunlar, değişiklikler ve eklentiler Evogens Yazılım ekibimizin tarafından giderilir. Yine firma talepleri doğrultusunda iyileştirmeler ücretsiz olarak yapılır.

Tüm Yazılım Çözümleri İle Yanınızdayız!

Alanında uzman deneyimli ekibimiz ile ister web ister masaüstü yazılımları olsun, tüm yazılım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Hemen şimdi bizimle iletişime geçin ve Evogens Yazılım’ın kusursuz hizmet anlayışı ile tanışın!