Ana Sayfa GRAFİK TASARIM

https://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2017/10/img_creative_13.jpg

Grafik
Tasarım

Grafik tasarım, ister online dünyada isterse gerçek hayatımızda sıkça karşılaştığımız ama bazen fark etmediğimiz bir düşünceyi görselleştirmek kullanılan öğelerin genel adıdır. “Her şey tasarım ile başlar” felsefi ile yaptığımız tüm çalışmalar doğru grafik tasarım öğelerinin seçimi ile start alır. Doğru grafikler ile hazırlanmış reklam kampanyaları, geniş kitlelerin ilgisini çekmenin en kolay yoludur. Evogens Yazılım olarak web projelerinizde verdiğimiz yazılım desteğinin yanı sıra aynı zamanda grafik ihtiyaçlarınızı da, sizlerden gelen istekler doğrultusunda karşılamaktayız. Alanında uzman web grafik tasarım ekibimiz ile eşsiz görsel çözümler üretmekteyiz.

Tasarımın her alanında olduğu gibi grafik tasarım içerikleri oluşturmak için belirli ana konulara dikkat edilerek çalışmalar yapılmalıdır. Doğru grafik öğelerin seçilerek yapılmadığı reklam çalışmaları, ulaşabileceğiniz hedef kitleden daha az sayılara ulaşmanıza neden olabilir. Seçilen renklerin uyumu, kullanıcıyı rahatsız etmeyecek grafiklerin kullanılması, doğru resimlerin seçimi gibi birçok etken hafızalarda daha fazla yer ederek anlatılmak istenen mesajı daha iyi ifade edebilmektedir.

Reklamlarınız için doğru grafiklerin hazırlanması

Yaratıcı resim ve grafikler kullanılarak yapılan reklam çalışmaları kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Adwords veya Facebook reklamlarında kullanmanız gereken herhangi bir görselin uzman grafikçilerimiz tarafından hazırlanması, tıklama sayılarınızı arttırıp reklamlar için ayırdığınız bütçenizin daha uzun sürede tükenmesini ve reklamdan maksimum verimi almanızı sağlayacaktır. Yine grafiklerin uygunluğu yanı sıra, reklamın yaratıcılığı ve içerdiği gibi konular kullanıcıların reklama olan ilgisini artıracaktır. Günümüz internet kullanıcıları, browserlarında çalıştırdıkları AdBlock gibi eklentiler ile sitelerde karşılaştıkları tüm reklamları bloklaya bilmekte ve reklamları direk olarak kapatmaktadır. Bu tip eklentiler zaten düşük olan reklam tıklama oranlarına daha fazla etki ederek görüntülenen her 1000 reklamda 1 tıklama alma gibi istatistikleri ortaya çıkarmıştır. Tüm bu durumlar göze alındığında özellikle reklamlarınızın grafik ve tasarımlarının ne kadar önemli olduğu ve hassas şekilde hazırlanması gerektiği ortaya çıkıyor.

Firmanız için en uygun LOGO’nun yaratılması

Logolar bir firmanın simgesi olması yanı sıra, firmanın vizyonu ve kalitesi hakkında da bilgi vermektedir. Doğru hazırlanmadığı zaman firmanıza kalitesiz ve güven vermeyen bir firma izlenimi verebilir. Büyük bilişim firmaları, otomotiv devleri, televizyon kanallarından tutunda en ufak işletmeye kadar tüm firmalar, logolarına ciddi paralar harcamaktadır. Grafik ekibimiz ile birlikte güncel trendleri takip ederek, firmanızın ihtiyacı olan logo çalışmalarını uygun fiyatlara hazırlıyoruz. Logo ile birlikte maskot ihtiyaçlarınıza özgün ve yaratıcı tasarımlarımızla hayat veriyoruz.

https://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2017/10/img_creative_13.jpg

Kurumsal kimlik tasarımları

Logo ve maskotlarınızın tasarlanmasının yanı sıra kurumsal kimliğinizin de oluşturulması dikkat ve özen gerektirir. Firma çalışanlarının kartvizitlerinin tasarımı ve ilgi çekici olması, çalıştığınız kurum veya müşterilerinizin sizleri daha iyi hatırlamasına ve ihtiyaç olduğu halde kolay ulaşımınızı sağlayacaktır. Yapılan araştırmalar özen gösterilmeden hazırlanan kartvizitlerin sunuldukları müşteri tarafından bir kenara atıldığını ve ciddiye alınmadığını göstermektedir. Hiçbir firma kalitesiz bir kartvizit yüzünden müşteri kaybetmeyi göze almamaktadır. Logo ve kartvizitleriniz ile birlikte firma içinde kullanacağınız ajanda, kalem, fatura ve tüm grafik tasarımları bir bütün halinde oluşturuyor ve uygun paketler halinde sizlere sunuyoruz.

https://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2017/10/img_creative_13.jpg

Sosyal medya
içerikleri

Gelişen ve yaygınlaşan sosyal mecralar, bu platformlarda kullanılan içeriklerinde görselleşmesine neden olmuştur. Bunun sonucu olarak firma ve kurumlar vermek istedikleri mesajları uzun uzun metinler halinde yazmak yerine basit ve akılda kalıcı grafikler kullanmayı tercih ediyorlar. Uzman Grafik ekibimiz sosyal ağlarda ihtiyacınız olan profil fotoğrafları, Facebook, Twitter ve İnstagram kapak tasarımlarını yaratıcı içeriklerle oluşturarak, firmanızın kullanıcılara bakış açısını takipçilerinize ifade etmenizi sağlıyor.

Tüm Grafik Tasarım ihtiyaçlarınız için doğru adres!

Saydığımız bütün grafik tasarım içeriklerinin yanı sıra, farklı grafik tasarım ihtiyaçlarınızı da karşılamaktayız. Siz söyleyin biz tasarlayalım!