Ana Sayfa KURUMSAL WEB TASARIMI

https://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2018/04/onutticaretmockup1200.jpg

Kurumsal
Web Tasarımı

Evogens Yazılım olarak sizlere sadece profesyonel web tasarımı konusunda yardımcı olmuyor aynı zamanda Kurumsal Web Tasarımı ile firmanızın sitesini standartlara uygun halde hazırlıyoruz. Güçlü bir firma olmak internette görünür olmaktan geçer. Kurumsal bir web tasarıma sahip olmak ise sizleri rakiplerinizden bir adım öne çıkarır. Bu doğrultuda profesyonel yazılımcı ve uzman kadromuz ile sunduğumuz çözümlerle kurumsal yazılımlar kodluyoruz. Sürekli yenilikleri takip eden tasarım ekibimizle, yaratıcı, kullanıcı dostu ve müşteri odaklı tasarım çözümleri sunuyoruz.

E-ticaret sitelerinden, haber sitelerine, firma tanıtım sayfalarından, tek ürün satış scriptlerine kadar hedef kitlenize ulaşmanız için siz müşterilerimizi rakiplerinizden bir adım ileriye taşıyoruz.

Kurumsal Web Tasarımı firmanızın vizyonunun bir parçasıdır. Günümüz internet teknolojisinin hızla yayılması kullanıcıların ve aynı zamanda firmanızın müşterilerinin de bu doğrultuda gelişmelerine neden oldu. Artık kullanıcılar hangi sitenin kaliteli hangi sitenin özensiz hazırlanmış olduğunu buttonlarından menülerine, tasarımından, içeriklerine kadar ayırt edebilme özelliğine sahipler. Kullanıcıların bu denli bilinçlenmesi, kurumsal web tasarımının da önemini arttırmaktadır. Artık en küçük süt çiftliğinden, bal üreticisine, konfeksiyon atölyesinden, yastık üreticisi herhangi bir firmaya kadar, satışlarını internetten yapıyor. İster küçük ister büyük olsun firmalar web sitelerinde, ürünlerinin fiyat ve teknik özelliklerini, ürün resimlerini, videolarını yayınlayabiliyor, sitelerini ziyaret eden kullanıcıları verdikleri hizmetler ile ilgili bilgilendiriyor, kendilerini rahat bir şekilde tanıtabiliyor ve potansiyel müşterilerine çok hızlı ulaşabiliyorlar. Kategorisi Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkan firmalar satışlarını arttırarak cirolarını her geçen gün büyütüyor. Bu noktada karar sizin? Her geçen gün büyüyen internet pazarında satışlarınıza satış katmak mı? Yoksa rakiplerinizin arkasında kalarak küçülmek mi?

Kurumsal
kimliğinizi oluşturuyoruz

Kurumsal Web Tasarımı, kurumsal kimliğinizin oluşturulması ile başlar. Firmanıza ait herhangi bir kurumsal kimliğiniz yoksa üzülmeyin! Evogens Yazılım uzman tasarım kadromuz ile Kurumsal web tasarımınızı öncelikle kurumsal kimliğinizi oluşturarak başlıyor. Sizlerin istekleri doğrultusunda firmanıza uygun renkler kullanılarak firma logonuzun oluşturulması, kartvizitlerinizin tasarlanması ve ihtiyacınız olan tüm grafiklerin tasarlanmasının ardından kurumsal web tasarımınızı hazır hale getiriyoruz. Tüm bu detaylar firmanızın kurum içi ve kurum dışı çizgisini oluşturmaktadır. Firma tam olarak tanınmadan yapılan çalışmalar sitenize giren kullanıcıların yaptığınız işleri yanlış anlamasına ve bunun sonuncu olarak müşteri kaybetmenize neden olabilir. Kurumsal web tasarımınızda firmanızın bu çizgisini oluşturmak için öncelikle firmanızı detaylı şekilde inceliyor ve anlamaya çalışıyoruz. Ön çalışma şeklinde yaptığımız hazırlıkları sizlerin beğenisine sunarak görüşlerinizi alıyoruz. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda revizyonlar yaparak firmanız için en uygun kurumsal web sitenizi oluşturuyoruz.

https://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2018/04/kurumsal-kimlik-tasarimi2.jpg

Neden Kurumsal bir Web Sitesine ihtiyacınız var?

  • Müşterilerinize ya da hedef kitleniz olan kullanıcılarınıza direk olarak ulaşmanızı sağlar.
  • Şirketiniz, müşterileriniz ve iş ortaklarınızın gözünde değer kazanır.
  • Firmanızın kurumsal kimliği ve çizgisi doğu şekilde yansıtılır.
  • Müşterileriniz ve iş ortaklarınız ile en kolay şekilde haberleşirsiniz.
  • Ürün ve hizmetleriniz her an tüm dünyadan erişilebilir olur.
  • Kurumsal web sitesine sahip firmalar ziyaretçilerin gözünde güven kazanır.
  • En düşük maliyetlerle tanıtım yapma fırsatı kazanırsınız.
  • Teknolojiyi takip eden bir firma izlenimi kazanırsınız.
  • Mobil uyum ile mobil cihazlardan erişilebilir olursunuz.
  • SEO alt yapısı ile arama motorlarında görünür olursunuz.

Firmanızı için bu denli önem taşıyan kurumsal web tasarımınızı basit ve özensiz hazırlanmış çalışmalar yaptırarak riske atmak istemezsiniz. Evogens Yazılım firmanızı en ince ayrıntısına kadar inceleyerek gereksinimlerinize uygun web çözümleri sunuyor. Kurumsal kimliğinizin oluşturulmasından başlayarak adım adım ilerleyerek, Kurumsal web sitelerinizi yaratıyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.