Ana Sayfa PROFESYONEL WEB TASARIMI

Profesyonel
Web Tasarımı

Gelişen ve dijitalleşen günümüz internet dünyasında yer kapma savaşı her geçen gün daha da büyümekte. Peki, bu noktada siz nerede olacaksınız? Basit ve kullanıcı dostu olmayan, tablet ve mobil düzgün çalışmayan web siteleri ile bu savaşın içinde yer alabilir misiniz? Yavaş açılan sayfalar, geç yüklenen içerikler ile ziyaretçilerinizi sıkmak ister misiniz? SEO alt yapısına uygun olarak tasarlanmamış sisteminiz ile arama motorlarında geriye düşmek mi ister siniz? Evogens Yazılım olarak sizlere en iyi ve profesyonel web tasarım hizmetini sunuyor rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. Uygun fiyat avantajları ile bireysel ya da işletmelerinize özel çözümler sunuyor yeni ve modern web sitesi tasarımını yapıyoruz.

Her Şey Tasarım ile Başlar

İster kişisel yazılarınızın bulunduğu bir web bloğu, ister binlerce müşteriye ulaşabileceğiniz e-ticaret sitesi ya da köklü bir firma olun, sitenizin profesyonel şekilde tasarlanması içeriklerinizin kalitesi kadar önem taşımaktadır. İçeriğe uygun tasarlanmamış web siteleri kullanıcıların sitede kalma süresini azaltarak, ziyaretçi kaybına neden olabilir. Siz değerli müşterilerimizin istekleri ile olması gereken profesyonel web tasarım niteliklerini birleştiriyor ve sizlere sunuyoruz.

Modernlik ve Yenilikçilik

Web teknolojilerindeki yeni trenler gün geçtikçe artmakta ve her gün yeni teknolojiler ortaya çıkmaktadır. Tüm bu hususlara göz önünde bulundurarak, sürekli yenilenen teknolojik gelişmeleri takip ediyor, uzman ve deneyimli çalışanlarımız profesyonel web tasarımları yaratıyoruz.

Seo Dostu Altyapı

Google, Yandex ve Bing gibi arama motorları her geçen gün teknolojilerini geliştirmekte ve sistemlerini yenilemektedir. Bir önceki sistemlere göre hazırlanan web siteleri arama sonuçlarında geri sıralara düşmekte ve bu yeni teknolojilere uygun olarak hazırlanmış sayfalar üst sıralara yükselmektedir. Profesyonel web tasarım uygulamalarının seo dostu altyapı ile hazırlanması arama motorlarında görünür olmanızı sağlar. Bu noktada karar sizin. Emek, para ve değerli zamanınızı harcadığınız projelerinizin seo alt yapısına uygun şekilde tasarlanmamış olmasını mı istersiniz? Yoksa Google da üst sıralarda çıkmayı mı?

Alan Adı, Mail hizmetleri ve hosting derdine son!

Tüm bu kafa karıştırıcı kavramlar ile uğraşmadan profesyonel web sitenize sahip olun! Yapmak istediğiniz projeyi için bizlerle iletilişime geçtikten sonra gönül rahatlığı ile arkanıza yaslanın ve diğer tüm konuları Evogens Yazılım sizin için halletsin. Siteniz için gerekli olan tüm alan adlarını satın alıyor, sisteminize uygun hosting veya server maliyetlerini hesaplayarak bu konularla vakit harcamanızın önüne geçiyoruz. Firmanız için en çok önemli olan mail ağını sizin için kuruyor ve istenmeyen maillerin engellenmesini ve mail trafiğinin düzgün bir şekilde işlemesini sağlıyoruz.

https://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2018/04/reelfoam-mockup-2048-1280x1280.jpg
https://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2018/04/reelfoam-phone-1024.jpg

Tablet ve Mobil
Cihaz Uyumluluğu

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, kullanıcılarının 100 de 60’ı internet gezinmelerinin tamamını mobilden yapıyor. Profesyonel web tasarımlarının bilgisayar ekranları ile uyumu ne kadar önemli ise tablet ve mobil cihazlar ile uyumu da bir o kadar önemli hale gelmiş durumda. Kullanıcılar masaüstü bilgisayar ve laptoplarını açmadan, mobil cihazları ile takip ettikleri sitelerde gezinebiliyor, alışveriş yapabiliyor veya yemek sipariş edebiliyor. Süper akıllı cihazlar ile kullanıcılar mobil yaşam sürmeye başladılar. Evogens Yazılım olarak yapmış olduğumuz tüm profesyonel web tasarımlarını mobil cihazlar ile uyumlu şekilde yapılandırıyor ve kullanıcılarınızın içeriklere daha kolay ulaşması için mobil uyumlu web tasarımı haline getiriyoruz. Mobil ekran çözünürlüklerini otomatik algılayan sistemimiz ile farklı ekran çözünürlükleri ile doğabilecek problemleri sıfıra indiriyoruz

Sosyal Mecralarda Görünür Olun!

Sitenizin tanıtımında sosyal medyanın büyüklüğünden yararlanmak artık kaçınılmaz bir hal aldı. Facebook, Twitter ve instagram gibi sosyal ağlarda görünür olup firmanızın gücüne güç katmasını sağlıyoruz. Tweetlerinizi sitenize ekliyor, Facebook sayfanızın reklamını sitenizde yaparak sosyal medya butonlarınızı olması gereken kriterlerde oluşturuyoruz. Tüm içeriklerinize beğen ve paylaş fonksiyonlarını ekleyerek içeriğin sosyal ağlarda paylaşılmasına olanak sağlıyoruz. Sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz markanızı güçlendiriyoruz.

Yönetilebilir Kontrol Paneli

Bizim için Profesyonel web tasarım demek sadece kullanıcıya yönelik yapılan çalışmalardan ibaret değildir. Tüm tasarım ve seo uygulamalarının yanı sıra, sitenizi en kolay şekilde yönetmeniz profesyonelliğin bir diğer noktasıdır. Sitenize uygun hazırlanmış yönetim paneli ile artık patron sizsiniz. İçeriklerinizi hızlı bir şekilde oluşturabilir güncelleyerek yayınlayabilirsiniz. Hedef kullanıcı kitlesine uygun içeriklerin oluşturulması, kullanıcı istatistiklerinin takibi ile başlar. Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların cinsiyetleri, yaş aralıkları, bulundukları ülke ve şehirler, kullanıcıların hangi saatlerde arasında sitenizi zaman geçirdiklerinden tutunda kullandıkları işletim sistemine kadar tüm bilgilere profesyonel yönetim panelinizden ulaşabilirsiniz. Kontrol panelinize entegre Google Analytics aracı ile kullanıcı istatistiklerini ve tüm site trafiğini takip ederek site gelişimini pozitif yöne çekebilirsiniz.

Farklı Dil Seçenekleri

İsteğe bağlı olarak sitelerinize giren yabancı kullanıcı veya müşterileriniz için ülkelere göre, ip numarasına veya kullanılan browser özelliklerine göre otomatik dil yönlendirmesi yapabilen profesyonel internet siteleri hazırlıyoruz. Size sadece yönetim panelinden içeriklerinizi dillere göre kategorize ederek yayınlamak kalıyor. Böylelikle daha fazla kitleye ulaşabilir aynı zamanda firmanızı yurt dışına açabilirsiniz.

Hemen sizde bizimle iletişime geçerek tüm bu hizmetlerden size uygun fiyatlarla yararlanın ve profesyonel web tasarımınızı yaptırın!