Ana Sayfa ÖDEME YÖNTEMLERİ ENTEGRASYONU

Ödeme Yöntemi
Entegrasyonu

Online ürün ve hizmet satan e-ticaret siteleri için en önemli konulardan biri de, sattıkları ürün ve hizmetlerin bedellerini tahsil etmektir. Günümüz internet kullanıcıları, online alışverişlerin de farklı ödeme yöntemleri kullanabilir ve hatta çalışacakları web sitesini bu kriterlere göre belirleyebilir. Firmalar, Müşterilerinin bu tip farklı ödeme sistemleri taleplerini ödeme yöntemi entegrasyonu ile sağlamaktadır.

Bilgisayar ve mobil cihazların gelişmesi, internet hızlarının artması, internet kullanıcılarının da bu hıza ayak uydurması ile beklenti ve talepleri bu doğrultuda arttı. Müşteri herhangi bir e-ticaret sitesine girdiğinde, beğendiği ürünü kolayca seçmek, hızlı bir şekilde sepete ekledikten sonra ödeme aşamasına geçerek siparişini tamamlamak istemektedir. Ödeme aşamasında ise çeşitlilik müşteriler için önem taşır. Evogens Yazılım olarak kurumsal e-ticaret siteleriniz için gerekli olan tüm ödeme sistemleri entegrasyonunu yaparak, müşterileriniz için çeşitlilik oluşturmanızı sağlıyoruz.

https://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2017/10/img_creative_13.jpg

İnternet alışverişlerinde ödenen parayı güvenli şekilde satıcıya ulaştıran birçok sistem mevcuttur. Bu sistemlerin web sitelerine entegrasyonunun en doğru şekilde yapılması hem satıcı için hem de müşterinin verdiği bilgilerin korunması açısından önem arz eder. Yanlış yapılan yazılım entegrasyonları, firmalara maddi zararlar verebilir. Bunu bir örnekle açıklamak gerekirse; e-ticaret sitenize gelen herhangi bir müşteri ödeme adımına geçtiğinde sistemde gelişebilecek bir hata, ödemenin tamamlanmadan, sisteminize tamamlanmış gibi düşmesini ve siparişin kargo aşamasına geçmesini sağlayabilir. Bu tip bir durumda ödemesini almadığınız ürünü müşteriye bedava göndermiş olursunuz. Benzer bir durum olarak, müşteri ödemeyi tamamlamış ama sizin sisteminize yansımamış olduğunda, müşteri ile firmanız arasında problem çıkabilir. Müşteri sizinle iletişime geçmeye çalışacak, durumu izah etme süreci uzun sürdüğü takdirde firmanızı problemli bir e-ticaret sitesi gibi görerek sonradan yapacağı alışverişlerini iptal edecek ve sadık bir müşteriyi kaybetmiş olacaksınız. Unutmayın! E-ticaret oluşumlarında sadık müşteriler oluşturmak, yeni müşteriler kazanmak kadar zordur. Bunun temelinde güven yatmaktadır. Özellikle ödeme aşamalarında karşılaşacağınız problemler kullanıcılarda olumsuz etkiler bırakacaktır.

https://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2017/10/img_creative_13.jpg

Hangi ödeme sistemlerinin entegrasyonunu yaparız?

  • Banka havalesi ve EFT ödeme sistemi entegrasyonu
  • Kredi kartı, Sanal Kart, Banka kartı entegrasyonları
  • Mobil ödeme sistemleri
  • Kargo ile kapıda ödeme seçenekleri
  • Paypal ödeme modülü
  • PayU Ödeme Modülü
  • Ininal Ödeme Modülü
  • Ipara ile Ödeme Modülü
  • BKM Express ile Ödeme Modülü

Müşteriniz için önemli olacak bir diğer hizmet ise Kredi kartı ödemelerinde taksit seçeneğinin bulunmasıdır. Entegre etmek istediğiniz ödeme sistemi taksit seçeneklerine izin verdiği sürece bu opsiyonu kullanıcılarınıza sunmanızı sağlıyoruz. Yönetim panelinizde bulunacak taksit modülü ile vade farkı ve indirim seçeneklerini ödemelere yansıtabilirsiniz.

Hangi e-Ticaret sistemlerine ödeme sistemi entegrasyonu yaparız?

Ödeme sistemlerinin site yazılımınız ile koordinasyonu önemlidir. Ödemesi tamamlanmış siparişlerinizi görmeniz bunları düzenlemeniz, faturalandırıp kargo işlemlerinin takibini yönetim panelinizden yapmanız iş yükünüzü hafifletecektir. Zamandan tasarruf ederken aynı zamanda hesap hareketlerini daha kolay kontrol edebilirsiniz. Deneyimli yazılım uzmanlarımız, PHP veya ASP.Net sisteminde yazılmış olsun tüm e-ticaret sistemlerine ödeme sistemlerini güvenli bir şekilde entegre etmektedir. Opencart, Prestashop, Magento, WordPress Woo Commerce, Interspire, Os-Commerce, Virtuemart ve Cs Cart gibi hazır sistemler ile hazırlanmış e-ticaret sitelerinize ve aynı zamanda özel yazılımlarınıza ödeme sistemlerinizi hazırlıyoruz.

Sisteminiz her ne olursa olsun Evogens Yazılım, e-ticaret siteleri için çözümler sunmaktadır. Hazır modüller dışında e-ticaret siteniz için bankalardan SanalPos hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için danışmanlık yapmaktayız. Hemen bizimle iletişime geçin ve müşterilerinize ödeme kolaylıkları sunarak satışlarınıza başlayın!