Ana SayfaCategoryİçerik Üretimi

https://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2018/04/diki-slide1-932x640.jpg

2015 yılında “Hayatını Oyna!” mottosu ile yola çıkan Diki Network, kullanıcılarına hem sosyal medya hemde oyun deneyimi yaşatıyor. Android ve Ios platformlarında yerini alan bu eşsiz uygulamanın, arayüz tasarımı, yazılım ve marka danışmanlığı evogens tarafından dikkatlice hazırlanmış ve teslim edilmiştir. Çalışma İçeriği : Uygulama algoritmasının yazılması Logo ve uygulama renklerinin belirlenmesi Arayüz tasarımı Database oluşturulması...

https://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2018/04/reelfoam-mockup-2048-1280x640.jpg

İzmir’de ambalaj ve yalıtım malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren Reelfoam firması için web site çalışmaları başarı ile tamamlandı. Firmanın ihtiyaçları doğrultusunda web sitesinde ve kataloglarda kullanılacak olan ürün fotoğrafları profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirildi. Tüm ürün fotoğrafları detaylı bir şekilde düzenlenerek müşteriye sunuldu.

https://beta.evogens.com/wp-content/uploads/2018/03/ozkiraz-mockup-2048-1280x640.jpg

60 yılı aşkın süredir galvaniz sektöründe hizmet veren Özkiraz Galvaniz firmasının site yenileme çalışmaları başarı ile tamamlandı. Responsive özelliği olmayan ve mobil cihazlarda düzgün çalışmayan eski site yerine, tamamen responsive, hızlı ve dinamik bir site oluşturuldu.